Labyrint světa

LABYRINT SVĚTA – CENA VLADIMÍRA JOCHMANNA PRO UČITELE

Vzdělávací nadace Jana Husa a Ústav profesního rozvoje pracovníků ve školství Pedagogické fakulty Univerzity Karlovy vyhlašují každoročně soutěž pro učitele základních a středních škol ze Slovenské a České republiky „Labyrint světa o cenu Vladimíra Jochmanna“.

V letošním roce bude 7. dubna 2017 opět slavnostně předávána v Moravském muzeu v Brně tato cena učitelům, jejichž vzdělávací projekty byly vyhodnoceny jako nejlepší.

Smyslem programu je podpořit učitele, kteří v žácích a ve studentech tvořivě podněcují zájem o historii, společnost a další humanitní témata. Až tři autoři nejlepších projektů získají každý kromě věcných cen i finanční odměnu 30.000,- Kč. V soutěži budou oceněny takové záměry, které mohou být inspirací pro další učitele.